10 milionów pasażerów Ryanair w Krakowie

Od 2005 roku do początku lipca Ryanair przewiózł 10 000 000 pasażerów z i do Krakowa.

10 000 000 pasażerem linii lotniczej Ryanair w Krakowie była Anna Soja, która podróżowała na Cypr. Pasażerka, otrzymała upominek od Kraków Airport oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair. Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 32 połączenia z Krakowa.

– Ryanair od 2005 roku przewiózł 10 000 000 pasażerów z/do Krakowa. Obecnie w ofercie mamy 32 połączenia ze stolicy Małopolski, w tym 12 kierunków słonecznych, które cieszą się dużą popularnością wśród Małopolan. Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy w pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym dotychczasowym zmianom w tym roku takim jak nowa aplikacja mobilna, nowa strona internetowa, przydzielane miejsca, czy możliwości wniesienia na pokład drugiej małej torby podręcznej, liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać. Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 79 zł zł na podróż z Krakowa do Gdańska w sierpniu 2015r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (6 lipca), do północy – powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

– Cenimy sobie współpracę z tak solidnym partnerem jak Ryanair. Bogata oferta połączeń oferowanych przez Ryanair z naszego lotniska to znakomita propozycja dla Małopolan planujących wakacje w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych jak i weekendowe wyjazdy do największych europejskich miast. Loty tego przewoźnika cieszą się również dużym powodzeniem wśród turystów odwiedzających nasz region – powiedział Jan Pamuła, prezes Kraków Airport.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24