100 000 pasażer Wizz Air przyleciał na lotnisko Olsztyn-Mazury

Wizz Air świętuje z Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury osiągnięcie znakomitego wyniku – 100 000 pasażerów. 100000. pasażer lotniska przyleciał lotem WIZZ z Oslo Torp.

Pierwszy lot Wizz Air z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury odbył się w czerwcu i od tej pory linia przewiozła ponad 50 000 pasażerów na swoich niskokosztowych połączeniach z Londynem Luton i Oslo Torp, stając się głównym przewoźnikiem w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury.
W 2017 roku jest 74 000 miejsc w ofercie WIZZ z Lotniska Olsztyn-Mazury, co stanowi wzrost o 178% w porównaniu do poprzedniego roku. Bilety na połączenia są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 19 PLN.

Wizz Air rozpoczął działalność w Polsce w 2004 roku i od tego czasu stale rozwija swoją siatkę niskokosztowych połączeń aktualnie oferując 150 tras z ośmiu polskich lotnisk. Operacje lotnicze WIZZ nie tylko umożliwiają dogodny dostęp do niskokosztowych połączeń między Polską a pozostałą częścią Europy, ale stymulują rozwój lokalnego zatrudnienia w branży lotniczej i turystycznej.

W 2017 roku, w ofercie WIZZ jest 9 milionów miejsc w sprzedaży na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 15% w porównaniu do poprzedniego roku.


TRASY WIZZ AIR Z LOTNISKA OLSZTYN-MAZURY Szymany


Oslo Torp – poniedziałek, piątek – ceny od 19 PLN
Londyn Luton – poniedziałek, środa, piątek – ceny od 59 PLN

– Z radością świętujemy kolejny ważny kamień milowy w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury. Linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność na Mazurach w 2016 roku, a jej oferta bardzo szybko zyskała popularność wśród pasażerów z Polski. Dotychczas niemal 50 000 pasażerów wybrało podróże z WIZZ na trasach w siatce połączeń z lotniska w Szymanach. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z lotniskiem i pozostajemy zaangażowani w naszą działalność na Mazurach – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24

Close