3 grudnia pierwszy autobus FlixBus wyjedzie ze Szczecina

 

Od 3. grudnia FlixBus uruchamia połączenia 9 razy dzienne miedzy Szczecinem, Berlinem i lotniskiem Berlin Tegel (TXL).

Bilety od 7 Euro dostępne są na stronie www.FlixBus.pl. Na pokładzie autokarów jest darmowe wifi, rezerwacja z gwarantowanym miejscem do siedzenia i 3 sztuki bagażu w cenie. Z jedną przesiadką możliwa jest podróż do ponad 350 destynacji w 10 krajach Europy.

FlixBus stawia przy operacji linii na współpracę z mocnymi partnerami lokalnymi. FollowMe! dołącza jako pierwsza polska firma do grupy ponad 200 przedsiębiorstw transportowych w Niemczech, Austrii, Włoszech, Francji i Holandii. FollowMe!, będzie jeździła czterema zielonymi autokarami FlixBus na linii Szczecin-Berlin.

– W FollowMe! znaleźliśmy idealnego partnera z którym możemy wspólnie rozpocząć działalność w regionie. Obok nowoczesnej floty możemy liczyć na wieloletnie doświadczenie i pierwszorzędną jakość obsługi – mówi Max Zeumer, Dyrektor Międzynarodowego Biznesu, FlixBus. 

– Nasza nowa linia oferuje pasażerom ze Wschodnie-Pomorskiego najszybsze połączenie z międzynarodowym lotniskiem Berlin Tegel. Jednocześnie łączymy Szczecin przez Berlin ZOB z międzynarodową siecią połączeń FlixBus – mówi Tomasz Bloch, Prezes FollowMe!

Jak zapowiada prezes FlixBus nowa linia ze Szczecina do Berlina to dopiero początek. Od 2016  rozbudowa sieci będzie kontynuowana.

W cenie od 7 Euro za bilet jest darmowe wifi, rezerwacja z gwarantowanym miejscem do siedzenia, dwie sztuki bagażu plus jeden bagaż podręczny. Na pokładzie są dostępne niedrogie snaki i napoje, a zakup biletu można wygodnie dokonać na www.FlixBus.pl, przez aplikacje na telefonie komórkowym lub, w poszczególnych biurach podroży.

FlixBus, który rozpoczął działalność w Niemczech w 2013 roku, oferuje obecnie 45.000 codziennych połączeń do około 550 destynacji w 16 krajach. Sukces młodej firmy opiera się na systemie sprzedażny biletów i na ścisłej współpracy z przedsiębiorstwami regionalnymi.

Zrzut ekranu 2015-12-02 o 12.27.57

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24

Close