KLM z nową siatką połączeń

W sezonie letnim 2016 linia KLM rozszerzy swoją europejską siatkę połączeń o kolejne 6 miast. Pojawią się dwa nowe kierunki do Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii, a także powiększy się oferta do Niemiec i Włoch.

W sezonie letnim, holenderski przewodnik tradycyjnie dostosuje swoją siatkę połączeń do oczekiwań podróżnych i zapotrzebowania rynku. Na trasach do Inverness, Southampton i Drezna, samoloty KLM z Amsterdamu typu Fokker 70 zaczną latać już od połowy maja 2016 roku. Natomiast do Genui i Walencji będzie można polecieć od drugiej połowy kwietnia 2016 roku.Z uwagi na duże zainteresowanie hiszpańską wyspą Ibiza szczególnie w miesiącach letnich, KLM uruchomi również nowe połączanie na tej trasie, które będzie dostępne od 4 lipca do 25 sierpnia 2016 roku.

W pierwszym tygodniu maja 2016 roku rozszerzy się także oferta KLM do Stanów Zjednoczonych – dwa razy w tygodniu (w czwartki i soboty) będzie można polecieć z Amsterdamu do Salt Lake City, stolicy stanu Utah. A z Salt Lake City, dzięki partnerstwu z Delta, dolecimy w dalsze zakątki tego regionu USA.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24