LOT otworzył połączenie do Wenecji

LOT poinformował o otworzeniu nowego połączenia do Wenecji.

Przewoźnik już od soboty 23 stycznia lata do Wenecji 4 razy w tygodniu. Rozkład umożliwia połączenie nie tylko z Warszawy, ale także innych miast w Polsce, m.in. z Gdańska, Krakowa, Poznania czy Katowic.

– Rozwijamy się i otwieramy kierunki, których oczekują nasi klienci. Chcemy, by wybierali LOT nie tylko w podróży biznesowej, ale także w drodze na zimowy czy letni wypoczynek. W naszej ofercie jest coraz więcej takich połączeń. Od początku roku latamy między innymi do Barcelony, a od kilku dni także do Wenecji – miasta, które przyciąga turystów z całego świata bez względu na porę roku. Do tej pory żaden inny przewoźnik nie oferował tak wygodnej podróży do tego miasta – mówi Adrian Kubicki, p.o. Rzecznik Prasowy LOT-u.

W sezonie letnim liczba połączeń wzrośnie – LOT będzie obsługiwał rejsy do Wenecji codziennie. Połączenie jest wykonywane samolotami typu Embraer 175. Na trasie do Wenecji jedynie LOT oferuje trzy klasy podróży. Oprócz LOT Business Class i LOT Economy Class, na pokładzie znajduje się także klasa LOT Premium Economy.

Wenecja jako jedno z pierwszych nowo otworzonych połączeń po formalnie zakończonym procesie restrukturyzacji. LOT otworzył kolejne, niezwykłe kierunki podróży, m.in. do Tokio, Barcelony, Erywania, Zurychu, Dusseldorfu, Zagrzebia, Belgradu i Kiszyniowa. Wkrótce dołączą do nich kolejne, m.in. do Aten, Luksemburg, Kluż-Napoka, Charków, Lublana, Koszyce, Połąga, Bejrut, Split i Zadar.

Bilety na połączenia do Wenecji są dostępne na lot.com, przez aplikację mobilną lub LOT Call Centre, biurach LOT Travel i u agentów.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24