Lux Express pojedzie do Bratysławy i Wiednia

Przewoźnik autobusowy uruchomił sprzedaż biletów na  nowe połączenie do Austrii i Słowacji. Pierwszy kurs Lux Expressu na nowej trasie Warszawa-Kielce-Kraków-Bratysława-Wiedeń odbędzie się 10 marca.

Promocyjne bilety w cenie od 19 zł są już dostępne w systemie sprzedaży, przewidziane są także atrakcyjne upominki dla pierwszych klientów, którzy zaopatrzą się w bilety.

Rozkład jazdy na nowym połączeniu obejmuje jeden kurs dziennie. Lux Express odjedzie z przystanku autobusowego przy stacji Metro Marymont o godz. 8:00, z Dworca Autobusowego w Kielcach o 11:00 oraz Dworca MDA w Krakowie o 13:30. Przyjazd do Autobusowej Stanicy w Bratysławie oraz Stadion Center na Engerthstraße we Wiedniu odpowiednio o 19:40 oraz 21:00. Po nocy spędzonej w hotelu mamy jeden lub kilka pełnych dni i wieczorów na załatwienie własnych spraw, ponieważ Lux Express wyjeżdża z Wiednia o godz. 0:30, a z Bratysławy o 2:15. Bilety na nowe połączenie są już dostępne na stronie przewoźnika www.luxexpress.eu.

Screen Shot 2016-01-28 at 11.46.00 AM
– Liczymy, że podróż w komfortowych warunkach do Bratysławy i Wiednia spotka się z równie dużym zainteresowaniem pasażerów jak uruchomiona w ubiegłym roku trasa z Warszawy do Budapesztu. Podróż Lux Expressem do stolicy Węgier okazała się prawdziwym hitem wśród podróżnych – mówi Hannes Saarpuu, Prezes Grupy Lux Express.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24