Lux Express z nowym rozkładem

Lux Express wprowadził nowe godziny kursowania na trasie Rzeszów-Warszawa. Zmieniony rozkład ma być przede wszystkim bardziej komfortowy dla pasażerów. Nowe godziny odjazdów obowiązują od połowy lutego.

Osoby podróżujące ze stolicy Podkarpacia do Warszawy oprócz kursów porannych mogą teraz wybrać na przykład kurs popołudniowy o 15:00. Przewoźnik tak zmodyfikował rozkład, aby przejazdy odbywały się o każdej porze dnia, a nie tylko w jego pierwszej części lub wieczorem. Zmiany obowiązują od 15 lutego 2016 r.

– Nowy grafik to odpowiedź na oczekiwania pasażerów. Zależy nam na ich komforcie i zadowoleniu, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które w miarę możliwości staramy się wprowadzać w życie. Zmiany na trasie Rzeszów-Warszawa-Rzeszów to właśnie przykład wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów – wyjaśnia Hannes Saarpuu, Prezes Grupy Lux Express.

Lux Express kursuje na trasie pomiędzy rzeszowskim Wagabundą przy Dworcu PKP a przystankiem przy stacji Metro Marymont w Warszawie. Nowy rozkład jazdy znajduje się poniżej oraz na stronie www.luxexpress.eu, a ceny biletów zaczynają się już od 9 zł, w zależności od terminu zakupu. Przewoźnik oferuje stałe zniżki: 50 proc. dla dzieci do 4 lat oraz 10 proc. dla dzieci w wieku 5-12 lat, młodzieży do 26 lat i osób powyżej 60. roku życia. Lux Express oferuje ponadto program lojalnościowy PINS, który obowiązuje na wszystkich trasach. W zależności od liczby odbytych podróży, pasażerowie otrzymują nawet 40 proc. zniżki.

Screen Shot 2016-02-17 at 1.07.46 PM

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24