Wizz Air będzie latał do Neapolu

Wizz Air ogłosił dziś otwarcie nowego kierunku z Warszawy do Neapolu we Włoszech. Nowe połączenie zacznie działać 20 maja. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki.

Neapol leży w południowych Włoszech, u podnóża wulkanu Wezuwiusz. Jest jednym z najstarszych zamieszkanych miast na świecie. Neapol znany jest z bogatego dziedzictwa kulturowego, imponującej architektury i wyśmienitej kuchni. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 125 tras z Polski do 22 krajów. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 119 złotych*.Screen Shot 2016-03-14 at 4.42.27 PM

– Z wielkim podekscytowaniem wzbogacamy ofertę WIZZ o kolejny słoneczny kierunek z Warszawy. Neapol jest ósmym miastem we Włoszech dostępnym w siatce połączeń ze stolicy Polski. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pokochają Południowe Włochy, które czekają na turystów przez cały rok. Dogodne terminy lotów, w poniedziałki i w piątki, sprawiają, że Neapol to doskonały wybór na weekendową wycieczkę. Zachęcamy naszych klientów do polowania na atrakcyjne ceny i rezerwowania biletów do Włoch już dzisiaj na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24