Wizz Air obniża ceny 0 20%. Tylko dzisiaj

Wizz Air ogłasza jednodniową 20-procentową obniżkę cen na rezerwacje biletów na wszystkie połączenia z i do Polski. Promocja obowiązuje na bilety zakupione dziś, 29 marca 2016 r. do północy.

Pasażerowie rezerwujący dziś loty do dowolnej z 55 destynacji dostępnej w polskiej siatce połaczeń Wizz Air, mogą cieszyć się cenami jeszcze niższymi niż dotychczas i korzystać z 20-procentowej zniżki. Promocja ta jest następstwem sukcesu ostatnich ofert zniżkowych dla członków klubu Wizz Discount Club.

– Z ogromną radością witamy wiosnę wraz ze specjalną 20-procentową zniżką umożliwiając tym samym zakup biletów po jeszcze niższych cenach wszystkim pasażerom podróżującym na trasach z i do Polski na jednej z naszych 125 ekscytuacych tras. Czekamy na łowców okazji oraz tych, którzy nie lubią przepłacać. Warto nie zwlekać, bo czas jest ograniczony – promocja potrwa do północy 29 marca. Macie ochotę na niskie taryfy i wspaniałe możliwości? Dzisiaj jest wielki dzień dla rezerwacji. Nasza przyjazna polska załoga oczekuje na przyjęcie Was na pokład! – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji Wizz Air.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24