Meet The Bidder dla branży MICE

Meet The Bidder to platforma bezpośrednich spotkań kontrahentów z branży MICE, jakie odbywają się w Warszawie kilka razy w roku.

Podczas jednodniowych warsztatów Polscy organizatorzy wyjazdów zagranicznych spotkają się z dostawcami usług MICE – w tym biur DMC (Destination Management Companies), hoteli, biur promocji krajów, miast czy regionów czy Convention Bureaux z całego świata. Wystawcy przywożą ze sobą pakiet informacji na temat przeróżnych destynacji! Informują, w który zakątek najlepiej udać się na wyjazd incentive, a gdzie zorganizować niezapomnianą wieczorną galę i jaki termin będzie najlepszy na przyjazd.
Rozmowa telefoniczna czy nawet wideokonferencja nie zastąpią rozmowy twarzą w twarz czyli bezpośredniego kontaktu w relacjach biznesowych z kontrahentami. Takie warsztaty to możliwość poznania i nawiązania kontaktów z czołowymi dostawcami usług MICE z całego świata, którzy są otwarci na współpracę z polskim rynkiem.
Podczas wydarzenia zagraniczni wystawcy (dostawcy usług MICE z całego świata) mają okazję spotkać polskich nabywców (wyselekcjonowane firmy -głównie właściciele i project managerowie z agencji incentive, biura podróży organizujące wyjazdy szyte na miarę, luxury travel, a także przedstawiciele działów zakupów z przedsiębiorstw). Zorganizowano już 14 edycji prezentując firmy z ponad 150 krajów.
W ostatnim spotkaniu wzięło udział 20 firm zagranicznych m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Seszeli, ZEA, Islandii, Kraju Basków, Turcji, Egiptu, Gruzji i Armenii I kilku krajów afrykańskich a z bliższych nam – Brandemburgii i Austrii. Miłośnicy programów dla grup w bardziej odległych i egzotycznych zakątkach świata mogli spotkać się również z przedstawicielem Travel Bidder promującym Connections z Mauritius/Reunion, ECT z Dominikany, KD Tourism and Travel z Turcji, Real Travel Service z Maroka oraz Arabian trails: Kambodża, Laos, Birma, Malezja, Indonezja, Laos. W wydarzeniu ze strony gości wzięło udział ponad 60 osób.
Kolejna, piętnasta edycja spotkania Meet The Bidder odbędzie się w czwartek 14 kwietnia. Podczas eventu będzie można dowiedzieć się więcej na temat: ubezpieczeń kosztów rezygnacji oraz skrócenia wyjazdu, praw pasażerów linii lotniczych, odszkodowań za odwołane lub opóźnione loty oraz realizacji dla grup incentive w najciekawszych destynacjach.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24