90 tras i wspólny skipass dla 14. stacji

Od sezonu zimowego 2018/2019 narciarze ze skipassem pod nazwą Tatry Super Ski będą mieli do wyboru 90 tras narciarskich.

Kartę Tatry Super Ski będzie można kupić w dowolnej stacji objętej projektem lub przez stronę internetową https://tatrysuperski.pl/. Wspólny cennik dla Tatry Super Ski będzie obejmował karty czasowe, kartę aktywną po godzinie 16, karty całodzienne lub kilkudniowe. Oprócz tego każda ze stacji – biorąc pod uwagę swoją specyfikę – będzie mogła ustalać cennik lokalny.

Projektem objęte są stacje narciarskie: Bania Ski & Fun, Kaniówka i Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, Czorsztyn Ski w Kluszkowcach, Grapa Ski i Koziniec Ski w Czarnej Górze, Jurgów Ski w Jurgowie, Harenda i Polana Szymoszkowa w Zakopanem, Stacja Narciarska Suche w Suchem, Witów-Ski w Witowie, stacje Polskich Kolei Linowych Palenica w Szczawnicy i Mosorny Groń w Zawoi oraz Bachledova Ski w Zdziarze na Słowacji.

W planach jest rozwój projektu, zakładający dołączenie kolejnych stacji, usprawnienie komunikacji pomiędzy ośrodkami narciarskimi oraz poszerzanie współpracy pomiędzy partnerami komercyjnymi i samorządem.

Fot.: http://szymoszkowa.pl/

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24