AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE w Kielcach

X Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE odbędą się w Kielcach od 20 do 22 kwietnia 2018. Partnerem tegorocznych Targów został obwód Winnicki na Ukrainie.

Podczas targów AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE  swoją ofertę prezentować będą gospodarstwa oraz stowarzyszenia agroturystyczne, a także lokalne i regionalne organizacji i ośrodki turystyczne. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poszukiwań nietuzinkowych miejsc na weekendowe lub dłuższe wypady za miasto. Mnóstwo propozycji w tym zakresie prezentować będą biura podróży i touroperatorzy oraz parki tematyczne i parki rozrywki.

AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE to impreza dedykowana również miłośnikom aktywnych form spędzania wolnego czasu. Na stoiskach będzie można zapoznać się z bogatą ofertą ośrodków, które spełniają wymagania najbardziej wymagających amatorów na przykład sportów wodnych lub zimowych.

Uzupełnieniem wystawy będą degustacje lokalnych i regionalnych produktów. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele spotkań merytorycznych, w tym konferencje, debaty i seminaria. W programie targów nie zabraknie artystycznych warsztatów dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Targi Kielce, przy ul. Zakładowej 1 ulokowane są na skrzyżowaniu dwóch głównych dróg: drogi ekspresowej S7 i drogi krajowej 74. Więcej na: targikielce.pl

Zdjęcie: targikielce.pl

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24