AirPortr– nowa usługa pozwalająca na check-in z domu

AirPortr + Bag Check-In to usługa dla pasażerów, pozwalająca na nadanie bagażu z dowolnego miejsca w Londynie do portu docelowego.

Od progu domu, holu hotelowego lub biura, AirPortr + Bag Check-In pozwala pasażerom British Airways podróżować całkowicie bez bagażu nadanego za darmo, aż do portu przeznaczenia.

Pasażerowie British Airways wylatujący z Londynu będą, po raz pierwszy mieli okazję doświadczyć bezproblemowej podróży nowej generacji. Usługa ma za zadanie oszczędzić pasażerom stresu i niepotrzebnego dźwigania bagażu przez kilka godzin autobusem lub pociągiem w godzinach szczytu. Zaoszczędzony czas mogą poświęcić na ostatnie przed wyjazdem zwiedzanie lub rozrywki.

– Zawsze szukamy innowacyjnych sposobów, by dać naszym klientom większy wybór i poprawić komfort ich podróży. Jesteśmy podekscytowani, że możemy uruchomić usługę, która pozwoli na jeszcze bardziej komfortowe doświadczenie podróży – powiedział Philip Osmond z British Airways.

AirPortr + Bag Check-In dostarczy dowolnej wielkości i wagi sztukę bagażu na Londyn Heathrow, Londyn Gatwick i London City Airport.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24