Biura podróży: Alfa Star z egipskim kapitałem

Biuro podróży Alfa Star, które od początku swojej działalności postawiło na wysyłanie turystów do Egiptu, ma teraz współudziałowca w egipskiej firmie.

Po podpisaniu porozumienia 10 grudnia 2014 Travco Group stanie się właścicielem pakietu akcji Alfa Star S.A., stanowiącym 30% udziału w kapitale zakładowym spółki. W ramach współpracy egipski partner zostanie też wyłącznym agentem polskiego touroperatora obsługującym jego klientów na terenie Egiptu, Jordanii, Omanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Równocześnie Alfa Star będzie miał na wyłączność dostęp do hoteli, floty pojazdów przeznaczonych do transportu turystów oraz oferty wycieczek fakultatywnych oferowanych przez stronę egipską.

– Obecnie sukcesywnie realizujemy strategię rozwoju, skoncentrowaną na poszerzaniu naszego portfolio. Chcemy również wzmacniać zaufanie do naszej marki, oferując usługi turystyczne najwyższej jakości. Współpraca z partnerem o tak ugruntowanej pozycji pozwoli nam realizować kluczowe cele i rozwijać swoją działalność – powiedział Sylwester Strzylak prezes Alfa Star S.A.

Travco Group to firma z branży turystycznej, obsługująca ponad milion turystów rocznie, głównie z Europy Zachodniej. Grupa posiada w swoim portfelu ponad 170 hoteli w Egipcie, Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ponad 1000 pojazdów obsługujących turystów oraz dysponuje 21 statkami turystycznymi pływającymi po Nilu. Grupa pozostaje stowarzyszona z marką Steigenberger Hotels AG, dzięki czemu na terenie Europy dysponuje 98 hotelami.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24