Batumi czeka na Polaków

Departament Turystyki Adżarii planuje w nadchodzącym roku zwiększyć liczbę turystów przyjeżdżających z Polski. Ten autonomiczny gruziński region ze stolicą w Batumi będzie miał na TT Warsaw stoisko, zorganizuje także konferencję prasową.

Gruzja staje się coraz chętniej wybieranym kierunkiem na letni urlop. Najpopularniejszym regionem jest Adżaria, która słynie z przepięknych krajobrazów, plaż, licznych atrakcji turystycznych, łagodnego klimatu i życzliwości mieszkańców.

Na stoisku Adżarii (B75) promowane będą najciekawsze atrakcje regionu słynącego z dziewiczej przyrody, ciekawych tradycji, smacznej gruzińskiej kuchni i słynnych win. Przedstawicielom Adżarii zależy na dotarciu zarówno do polskich organizatorów turystyki, jak i klientów indywidualnych. – Zależy nam, aby zapoznać polskich turystów z naszym krajem, gdyż jest on jeszcze stosunkowo mało znany wśród Polaków. Na targach szukamy partnerów biznesowych, których zainteresuje nasza oferta, chcemy też, aby indywidualni klienci nabrali chęci do przyjazdu do Gruzji. Jesteśmy otwarci na współpracę i liczymy, że na TT Warsaw uda nam się nawiązać cenne kontakty – mówi Mamuka Berdzenishvili, wiceprzewodniczący Departamentu Turystyki i Miejsc Wypoczynkowych Adżarii.

Podczas konferencji, która odbędzie się drugiego dnia targów o godzinie 15.15, prezentowany będzie region Adżarii. Omówiona zostanie m.in. infrastuktura turystyczna, różnorodność dostępnej oferty turystycznej i atrakcje, które czekają na odwiedzających, a prowadzący chętnie wezmą udział w rozmowach kuluarowych po konferencji. Odbędzie także degustacja Cha-chy – gruzińskiej wódki.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24