Bieg pełen słodkiej energii

W najbliższy weekend, 30 stycznia w Warszawie, w praskim Parku Skaryszewskim odbędzie się XI Bieg Wedla.  Ma on charakter otwarty – dedykowany jest dla wszystkich miłośników sportu i czekolady. Bieg rozpocznie się startem o godzinie 11.00 w pobliżu stadionu ,,Drukarza”.

Organizatorzy biegu przygotowali trasy z myślą o wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wydarzenie z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy w Polsce odbędzie się 0-run. Wręczenie nagród i medali dla zwycięzców na trasach A i B nastąpi bezpośrednio po ich zakończeniu. Organizatorzy gwarantują moc endorfin podczas imprezy. Dla wszystkich uczestników, także kibiców, nie zabraknie atrakcji m.in. bieg w strojach karnawałowych to z pewnością nieczęsto spotykany widok.  E. Wedel zadbał także o słodki poczęstunek i mnóstwo gorącej czekolady. Natomiast rozdanie nagród dla laureatów tras C i D oraz innych klasyfikacji jest zaplanowane na godzinę 14.00.
Bieg Wedla to cykliczne wydarzenie dedykowane zarówno do prawdziwych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników sportu i wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Zgodnie z 11-letnią tradycją właśnie ta impreza rozpoczyna ferie zimowe w Warszawie. Jest to idealny sposób na rodzinne spędzenie sobotniego przedpołudnia – pełnego pysznej i czekoladowej zabawy.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym burmistrza dzielnicy Praga-Południe – pana Tomasza Kucharskiego.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24