Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki rozpoczyna współpracę z polską branżą turystyczną 

Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki rozpoczyna wschodnioeuropejską akcję promocyjną, mającą na celu wzmocnienie i nawiązanie współpracy z polskimi przedstawicielami branży turystycznej i biur podróży.

W ramach akcji zaplanowane są spotkania dla przedstawicieli biur podróży i tour operatorów, podczas których będzie można porozmawiać z przedstawicielami kraju, a także zapoznać się z jego kuchnią i kulturą. Pierwsze z nich odbędzie się 14 maja w Warszawie, drugie 15 maja w Krakowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. 

„Olśniewający kraj” – nazwa Sri Lanki w sanskrycie odzwierciedla wszystko, co czeka na odwiedzających tę niewielką wyspę turystów, również tych z Polski. Bogata historia, wspaniała, dumna kultura i nieprzebrane bogactwo natury sprawiają, że Sri Lanka jest jednym z najciekawszych „nieodkrytych lądów” dla turystów. Legenda głosi, że Adam i Ewa po wygnaniu z raju znaleźli schronienie właśnie tutaj. Nic więc dziwnego, że ten niewielki kraj znajdujący się na wyspie położonej na Oceanie Indyjskim, nieopodal Indii podbija serca turystów, również tych z Polski.

– Sri Lanka z roku na rok zyskuje coraz mocniejszą  pozycję na globalnej mapie najatrakcyjniejszych punktów turystycznych. Rosnącą popularnością cieszy się również wśród Polaków. Jak wynika z naszych danych, w 2014 roku Sri Lankę odwiedziło 13,245 polskich turystów, a w 2017 liczba ta wzrosła już do 15,346. W związku z tym, chcielibyśmy osobiście spotkać się  z polskimi organizatorami wycieczek oraz przedstawicielami biur podróży. Pragniemy nie tylko nawiązać z nimi bliższe relacje oraz zaprezentować bogatą ofertę turystyczną naszego kraju, ale także poznać ich oczekiwania wobec miejsc, w które zabierają swoich klientów  –  mówi Shirani Herath, menadżer z Biura Promocji Turystycznej Sri Lanki.

Przedstawiciele Biura Promocji Turystycznej Sri Lanki, spotkają się z polskimi touroperatorami na Forum biznesowym Sri Lanki, 14 maja 2018 r. w Warszawie w hotelu Sofitel Victoria oraz 15 maja 2018 r. w Krakowie w Sheratonie. 

Poza sesją business networkingową dla wszystkich uczestników przewidziano również tradycyjną lankijską kolację.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja. Osoby z branży turystycznej zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie: imienia i nazwiska, nazwy biura podróży oraz numeru telefonu na adres mailowy: srilanka@kdkevents.pl

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24