British Airways już lata z Krakowa

Od 1 maja linie British Airways uruchomiły cztery połączenia tygodniowo pomiędzy Krakowem a lotniskiem Heathrow w Londynie.

Loty, będą odbywały się w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

– Jesteśmy zadowoleni, że możemy zaoferować połączenia z Krakowa i tym samym zapewnić pasażerom szerszy zakres naszych usług oraz konkurencyjne ceny połączone z możliwością bezpłatnego zabrania bagażu podręcznego i bezpłatnym serwisem na pokładzie. Biorąc pod uwagę rozbudowaną siatkę połączeń z lotniska Heathrow, podróżujący z Polski będą mieli szeroki wybór ofert w dobrych cenach niezależnie od tego czy będzie to wyjazd rodzinny czy też weekendowy wypad – powiedział Petr Duchek, British Airways Commercial Manager w Polsce, Czechach i Słowacji.

Połączenia do Krakowa będą obsługiwane przez samoloty A320 oraz A319 z terminalu 5 lotniska Londyn Heathrow. Samoloty te wchodzą w skład krótkodystansowej floty British Airways, która obecnie jest modernizowana w ramach 5 mld programu inwestycyjnego, mającego zapewnić podróżującym większy komfort przed lotem, w jego trakcie oraz po wylądowaniu. Pasażerowie z Krakowa, będą mieli okazję podróżować samolotami z nowymi siedzeniami oraz nowym wystrojem kabin. Zakończenie realizacji programu inwestycyjnego zaplanowane jest na koniec 2015 roku.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24