Chopok: Otwarcie sezonu już w najbliższy piątek

Temperatura już jest na minusie, śniegu przybywa z dnia na dzień. To dobry pretekst, żeby właśnie w Jasnej pod Chopokiem otworzyć tegoroczny sezon narciarski.

W najbliższy weekend, 5–7 grudnia, właśnie Chopokiem będzie najlepsza zabawa. Już od tygodnia pełną parą pracuje 450 armatek. Także pogoda sprzyja narciarzom i mróz trzyma tak jak powinien. Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od trzech lat niemal cały ośrodek będzie czynny i będzie można szusować po zróżnicowanych stokach. Żeby trzymać rękę na pulsie, możecie śledzić aktualne informacje dotyczące pokrywy śnieżnej w Jasnej TUTAJ.

Zwieńczeniem Muzycznego Otwarcia Sezonu i pierwszych śnieżnych śmigów będzie wieczorna zabawa w stylu „Jamesa Bonda” w towarzystwie pięknych króliczków Playboya. Kto jest zainteresowany, powinien jak najszybciej zarezerwować sobie bilet TUTAJ.

W sobotę, 6 grudnia prawdziwa gratka dla doświadczonych narciarzy. Będzie można wówczas wziąć udział w pierwszych zawodach z cyklu BMW XDrive, w których główną nagrodą jest auto BMW X3 na 100 dni sezonu zimowego. Początek zawodów o godzinie 13.00. Rejestracja będzie czynna od godz. 9.00 do 12.45.

Ceny przy zakupie skipassów online będą tej zimy podobne jak w ubiegłym roku. Bez zmian pozostają również skipassy na cały sezon.

Więcej informacji na: www.jasna.sk, www.vt.sk, www.gopass.sk. Program GOPASS już od tego sezonu staje się częścią ponadnarodowego projektu i rozszerza swoją działalność również na czeski Szpindlerowy Młyn.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24