Czartery z Modlina

Pierwszy rejs czarterowy TUI Poland do Hammametu w Tunezji wystartował 25 kwietnia z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin. Rejsy będą wykonywane w czwartki do 10 października.

Od 29 maja klienci TUI Poland będą mogli polecieć również do Antalii w Turcji. Rejsy będą odbywać się w środy i soboty, do października 2019. 3 czerwca uruchomione zostaną rejsy do Tirany w Albanii i będą obsługiwane w każdy poniedziałek do końca września. TUI Poland Sp. z o.o. to obecnie drugi co do wielkości touroperator na rynku polskim.

Dzisiejszy start samolotu z pasażerami TUI Poland to prawdziwy przełom i początek zmian jakie zachodzą w naszym porcie lotniczym. Jesteśmy pewni, że dzisiejsze wydarzenie zainicjuje szybki rozwój połączeń czarterowych z naszego lotniska. Wciąż prowadzimy rozmowy o współpracy z innymi touroperatorami i wierzymy,  że przyniosą one efekty w postaci uruchomienia nowych kierunków jeszcze w tym roku – mówi  Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

Więcej na: https://www.modlinairport.pl/

Fot.: Alicja Micuła

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24