Cztery nowe trasy Wizz Air

Wizz Air ogłosił loty na czterech nowych trasach z Polski – do Lwowa z Katowic i z Gdańska, Dortmundu z Poznania i Bordeaux z Warszawy. Bilety na najnowsze trasy Wizz Air są już w sprzedaży.

Wraz z czterema nowo uruchomionymi trasami i kolejnymi 16. zaplanowanymi w 2018 roku, polska siatka połączeń WIZZ to 165 tras do 30. krajów. W ramach kampanii #WIZZaroundEurope, największego wzrostu operacyjnego w historii linii, w minionych dniach trzy nowe samoloty zostały umieszczone w bazach w Wielkiej Brytanii i w Polsce, uruchomiono nowy kierunek (Ateny) oraz otwarto w sumie 17 tras w całej siatce połączeń WIZZ. Ponadto, między marcem a lipcem 2018, w sumie 21 samolotów zostanie dodanych do europejskich baz linii obsługując 700 dodatkowych wylotów tygodniowo i 70 nowych tras. Rozwój WIZZ do lata 2018 roku stanowi inwestycję wartą ponad 2 mln$. Jednocześnie do zespołu WIZZ dołączy 700 specjalistów branży lotniczej.

WIZZ zachęca swoich pasażerów do aktywności na profilach w mediach społecznościowych używając oznaczenia #WIZZaroundEurope.

Więcej ciekawych informacji na temat podróży z WIZZ oraz zabawnych niespodzianek i konkursów znajduje się na profilu WIZZ na portalu Facebook. Ponadto, szczęśliwy pasażer pierwszego lotu odbywającego się na pokładzie jednego z 21. nowych samolotów dodanych do baz WIZZ otrzyma vouchery o wartości 1000 euro. Vouchery będą ukryte pod losowo wybranym miejscem.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24