Djerba Dream: galeria sztuki na wolnym powietrzu

Djerba wyspa łagodności” to perła Morza Śródziemnego, która zachwyca białym piaskiem plaż, lazurowym niebem i otwartością mieszkańców. W tym magicznym otoczeniu, od 9 czerwca do 25 lipca 2018 roku trwa Djerba Dream – wydarzenie artystyczne, które ma za zadanie podkreślenie kultury ulicy i będzie dążyło do demokratyzacji sztuki.

Urok tej wyspy jak z marzeń powoduje u odwiedzających, przyciągniętych bogactwem dziedzictwa kulturowego i artystycznego, poczucie spokoju i szczęścia. Przez ponad miesiąc cała wyspa zostanie przekształcona w świat sztuki i inspiracji. Po raz pierwszy zwiedzający będą mogli zobaczyć z bliska proces powstawania unikalnej pracy i obserwować ponad 50. artystów z różnych dziedzin, przybyłych z całego świata. Miłośnicy sztuki na pewno będą zachwyceni możliwością wzięcia udziału w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu artystycznym.

 

Zwiedzający będą mieli również okazję do wzięcia udziału w wystawach, warsztatach fotograficznych, malarstwa, rzeźby, rysunku, itd., które prowadzone będą przez utalentowanych artystów uczestniczących w projekcie Djerba Dream. Wszyscy miłośnicy sztuki, zarówno początkujący, jak i zaawansowani artyści, są mile widziani w tej galerii sztuki na otwartym powietrzu.Djerba uwiedzie każdego, kto tu trafi poprzez swoją łagodną pogodę, bogate dziedzictwo i gościnnych mieszkańców. Dajcie się zauroczyć wąskim uliczkom medyny, zanurzcie stopy w ciepłym piasku i skosztujcie lokalnych potraw.

Więcej na: http://djerbadream.com

Fot.: https://en.wikipedia.org

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24