Dni otwarte Śląskiego Wesołego Miasteczka z darmowymi atrakcjami

Atrakcje chorzowskiego lunaparku można przetestować w czasie dni otwartych Śląskiego Wesołego Miasteczka od 1 do 14 lipca.

W ostatnim miesiącu na terenie chorzowskiego lunaparku pojawił się system nawadniania zieleni, 25 skalniaków i 50 ławek. Trzy tysiące posadzonych świeżo tuj i ogromna liczba kwiatów utworzyły atmosferę gigantycznego ogrodu. A to zaledwie początek przemiany tego największego w Polsce Wesołego Miasteczka.

– Rozpoczęliśmy między innymi prace nad wprowadzeniem systemu identyfikacji wizualnej (kolorowe operatornie, regulaminy, strzałki, nowa obudowa skuterni), dzięki czemu goście łatwo i szybko odnajdą miejsca, w których chcą się bawić lub przebywać – opowiada Paweł Cebula, dyrektor Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Ponadto w czasie tegorocznych wakacji będą organizowane weekendy tematyczne, np. Weekend Piracki, Weekend Eksperymentów, Wybory Miss Lata czy Moto Show oraz, już tradycyjne i cieszące się rosnącą popularnością, nocne imprezy dla dorosłych, czyli Wesołe At Night, w zeszłorocznych cenach (29,90 złotych od osoby).
Zmieniające się oblicze Wesołego Miasteczka można poznać w trakcie dni otwartych, trwających od 1 do 14 lipca 2015 r., od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 19.00, a w weekendy od godziny 20.00 do 21.00. W tym czasie każdy za darmo skorzysta ze wszystkich dostępnych atrakcji. Co więcej, od 6 lipca chorzowski lunapark będzie czynny również w poniedziałki, i tym samym zaprasza gości przez 7 dni w tygodniu, oferując za darmo parkingi samochodowe.
W Śląskim Wesołym Miasteczku obecnie znajduje się ok. 40 obiektów, dla dorosłych i dla dzieci, w tym atrakcje ekstremalne, wodne oraz rodzinne.
Inwestorem Śląskiego Wesołego Miasteczka jest grupa Tatry Mountain Resorts, która posiada m.in. potężny słowacki aquapark – Tatralandię. TMR zamierza zainwestować w chorzowski park rozrywki co najmniej 117 milionów złotych w ciągu najbliższych 5 lat.
Więcej informacji: www.wesole-miasteczko.pl.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24