Dubai Shopping Festival

Na dwudziestą trzecią edycję Dubai Shoping Festival miasto zaprasza amatorów nie tylko ciepła, ale też ekskluzywnych zakupów i imprez rozrywkowych. Od 26 grudnia 2017 do 27 stycznia 2018 klienci będą mieli możliwość poznania produktów najlepszych światowych marek i korzystać z promocji i wyprzedaży jak również uczestniczyć w codziennych konkursach z cennymi
nagrodami.

Global Village to ośrodek kulturalno-handlowo-rozrywkowy otwarty od listopada do kwietnia. Przez pół roku staje się miejscem, gdzie mieszkańcy i turyści polują na unikalne przedmioty, podarunki i pamiątki z całego świata. Przy tej okazji można spróbować też potraw pochodzących z różnych części globu.

Oprócz znanych centrów handlowych Dubaj proponuje ofertę handlową opartą o bardziej lokalne i tradycyjne formy zakupów. Godne polecenia są suki, czyli targi arabskie, położone w okolicach starego miasta. Można tu robić zakupy w oparciu o tradycyjne formy targowania się, kupując misterną biżuterię, perfumy, zioła i przyprawy orientalne.

Wśród outletów wyróżnia się The Outlet Village i Dubai Outlet Mall, gdzie w okazyjnych cenach można znaleźć ponad 100 sklepów oferujących końcówki serii znakowane znanymi markami. Dla poszukujących innych produktów dobrym wyborem będzie Dragon Mart – centrum handlowe z ponad 4000 sklepami – od mebli, przez bieliznę, ubrania i buty, zabawki, materiały po sprzęt elektroniczny. Sklepy w Dragon Mart swoją ofertę kierują zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24