Dubaj tańszy z Dubai Pass

Karta Dubai Pass umożliwia zwiedzanie najlepszych atrakcji miasta w najlepszej cenie. Można „bez gotówki” wejść do 33. atrakcji w Dubaju, obejmujących m.in. Burj Khalifa, park rozrywki – Dubai Parks and Resorts, IMG Worlds of Adventure, park wodny Wild Wadi, Ski Dubai i Desert Safari Tours.

Oferta Dubai Pass obejmuje dwa rodzaje pakietów – „Selektywny”, w którym samemu dokonuje się wyboru atrakcji oraz pakiet „Unlimited” umożliwiający odwiedzenie wszystkich atrakcji . Przy
każdym zakupie odwiedzający otrzymają również 50 proc. zniżki na bilety do La Perle – jedynego w swoim rodzaju, realizowanego na żywo, show z akrobacjami.

Pakiet „Selektywny” kosztuje 399 dirhamów czyli około 93 Euro. Użytkownicy tej karty mogą skorzystac z szeregu atrakcji – po jednej z każdej kategorii cenowej (pełna lista dostępna na stronie
www.dubaipass.ae). Karnet jest ważny przez siedem kolejnych dni, począwszy od pierwszego dnia użytkowania. Z kolei pakiet „Unlimited” jest dostępny w cenie 899 dirhamów (ok. 209 Euro). W ramach tej oferty użytkownicy mogą wybierać nieograniczoną liczbę wydarzeń i atrakcji, zaś karta jest ważna przez trzy dni.

Karta Dubai Pass jest w sprzedaży od 16. maja 2018 i będzie dostępna przez cały rok. Więcej na www.dubaipass.ae.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24