Dzień Otwarty Stena Line w Gdyni

Już w piątek, w ramach dnia otwartego Stena Line, będzie można zwiedzić statek Stena Spirit, wejść na wszystkie pokłady a nawet zwiedzić mostek kapitański.

Stena Line organizuje dzień otwarty, podczas którego będzie można zwiedzić statek pasażerski Stena Spirit stojący przy gdyńskim terminalu pasażerskim. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 25 maja 2018 na terminalu promowym Stena Line. Dzień otwarty rozpocznie się o godz. 13, natomiast ostatnie wejście na pokład zaplanowano na godz. 18. W restauracji można zjeść obiad, a na pokładach statku sprawdzić, jak wygląda prawdziwe SPA na morzu. Z wielkiego pokładu słonecznego można podziwiać widoki gdyńskiego portu, a na koniec poczuć się jak kapitan zwiedzając mostek kapitański.

Dzień Otwarty Stena Line to również świetna okazja, aby skorzystać z wyprzedaży wycieczek na lato. Tego dnia rejsy wakacyjne będą dostępne w cenie już od 49 zł na osobę. Bilety będzie można kupić na miejscu, w biurach podróży w całym kraju oraz przez stronę internetową Stena Line. Dzień Otwarty w Internecie będzie trwał aż dwie doby. Rozpoczyna się w środę 23 maja 2018 od godziny 23:59 i potrwa do piątku 25 maja do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc.

Z okazji dnia otwartego w Stena Line zostanie zorganizowana bezpłatna linia autobusowa 4F, która ma kursować z Dworca Głównego PKP. Autobusy będą wyruszać średnio co 20 minut. Oprócz tego, do dyspozycji zwiedzających będą parkingi w okolicy terminalu.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24