Dziś ruszają targi ITB w Berlinie

Dziś rozpoczynają się targi ITB w Berlinie. Najważniejsza turystyczna impreza targowa w Europie potrwa 8 marca.

Na ITB spotka się ponad 10 tys. wystawców z 186 krajów. Organizatorzy spodziewają się około 100 tysięcy odwiedzających. Krajem partnerskim tegorocznej edycji targów jest Mongolia.

ITB Berlin to silny rynek, który jest dla międzynarodowej branży turystycznej stabilną platformą do negocjacji i robienia interesów. W niepewnych czasach, w obliczu osłabienia euro oraz niepewności związanej z terroryzmem i międzynarodowymi konfliktami jest to szczególnie wartościowy aspekt. W tym roku będziemy kontynuować dobrze wcześniej przyjęte ITB Business Circle oraz wprowadzimy event „Buyer Seller Speed Dating”, mający na celu okazanie naszym wystawcom dodatkowego wsparcia sprzedażowego. Co więcej, w trakcie odbywającej się równolegle Konwencji ITB będziemy debatować nad istotnymi dla branży tematami – powiedział Christian Goke, prezes Messe Berlin, organizatora targów ITB.

Polskie stoisko będzie można znaleźć w pawilonie 15.1. W tym roku zrezygnowano z tradycyjnego podziału na 16 województw, zastępując go podziałem na sektory tematyczne.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24