Emirates będą szkolić załogę wirtualnie

Linie Emirates, we współpracy z firmą Cubic Global Defense, opracowują wirtualny program szkoleniowy dla personelu pokładowego.

Znajdujący się obecnie w stadium rozwoju program uzupełni szkolenie w placówce Emirates Aviation College w Dubaju. Dzięki połączeniu wirtualnych materiałów edukacyjnych z tzw. grywalizacją, zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i podczas zajęć, nowy program ma umożliwić członkom załogi Emirates zdobywanie i ćwiczenie umiejętności niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa i obsługi na pokładzie na najwyższym poziomie. Ponadto ułatwi szkolenie w bardziej autentycznych warunkach, co zwiększa ilość zapamiętywanych informacji o 65%.

Liczba pracowników personelu pokładowego wzrasta wraz z rozwojem floty i siatki połączeń Emirates. W związku z oczekiwaną dostawą kolejnych 16 samolotów do marca 2016 r., linie Emirates tylko w tym roku zatrudnią łącznie ponad 5 tysięcy nowych członków załogi. Również w Polsce przewoźnik regularnie przeprowadza spotkania rekrutacyjne personelu pokładowego. Najbliższe Dni Otwarte odbędą się 14 i 21 listopada, odpowiednio w Warszawie i w Poznaniu.

Warszawa – The Westin Warsaw, Al. Jana Pawła II 21, godz. 9:00

Poznań – Hotel Mercure Poznań Centrum, ul. Roosevelta 20, godz. 9:00

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24