Emirates inwestują w luksusowe poczekalnie

Emirates uruchomiły swoją 38. luksusową poczekalnię na świecie.

Poczekalnia Emirates w porcie lotniczym Tokio-Narita (Terminal 2) to pierwsza poczekalnia lotniskowa w Japonii, której właścicielem jest linia lotnicza. Zapewnia ona najwyższy poziom luksusu i wygody pasażerom klasy pierwszej i biznesowej oraz członkom programu lojalnościowego Emirates Skywards Gold lub Platinum. Otwarcie pierwszej poczekalni Emirates w Japonii jest wyrazem zwiększania przez linie swojego zaangażowania na lokalnym rynku.

– Kluczem do sukcesu Emirates jest nasze przywiązanie do najwyższych standardów jakości w każdym aspekcie naszej działalności. Nowa poczekalnia Emirates na lotnisku Narita stanowi tego bardzo konkretny wyraz. Japonia jest dla Emirates bardzo ważnym rynkiem, a specjalna poczekalnia w porcie lotniczym Narita stanowi dowód naszych nieustających starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług lotniskowych klientom premium i członkom naszych programów lojalnościowych Skywards Platinum i Gold w Japonii – powiedział Mohammed H Mattar, Divisional Senior Vice President – Emirates Airport Services.

Pasażerowie podróżujący z portu lotniczego Tokio-Narita już w poczekalni Emirates zaznają elegancji panującej na pokładzie w klasie pierwszej i biznes. W aranżacji wnętrza wykorzystano paletę naturalnych barw, kojarzonych przez klientów z marką Emirates. W poczekalni na pasażerów czekają (w cenie biletu) napoje oraz szeroki wybór dań na ciepło i na zimno z bufetu przygotowywanego przez najlepszych szefów kuchni. Na nowoczesnych telewizorach LED pasażerowie obejrzą aktualne programy informacyjne i rozrywkowe, a w pełni wyposażone centrum biznesowe umożliwi im załatwienie ostatnich spraw służbowych tuż przed odlotem. Ponadto na terenie poczekalni podróżni mogą korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi, dzięki czemu cały czas mają dostęp do Internetu. Pasażerowie mogą również odświeżyć się przed odlotem korzystając z dostępnego prysznica.

Linie Emirates zainwestowały w sieć poczekalni na całym świecie ponad 330 mln dolarów. Od czasu uruchomienia pierwszej zagranicznej poczekalni poza portem macierzystym przewoźnika w Dubaju skorzystało z nich ponad 22 mln klientów. Obecnie linie są właścicielem 38 poczekalni lotniskowych w ramach swojej sieci połączeń na sześciu kontynentach: w Auckland, Bangkoku, Pekinie, Birmingham, Brisbane, Colombo, Delhi, Dubaju (x6), Düsseldorfie, Frankfurcie, Glasgow, Hamburgu, Hong Kongu, Stambule, Johannesburgu, Kuala Lumpur, Londynie (Gatwick i Heathrow), Los Angeles, Manchesterze, Melbourne, Mediolanie, Monachium, Nowym Jorku (JFK), Paryżu (Charles de Gaulle), Perth, Rzymie, San Francisco, Szanghaju, Singapurze, Sydney, Tokio (Narita) i Zurychu.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24