Emirates współpracują z Alaska Airlines

Linie Emirates ogłosiły podpisanie  porozumienia code-share i umowy o korzystaniu ze wspólnych poczekalni z Alaska Airlines.

Przy dwóch codziennych lotach z Dubaju do Seattle, nowa umowa oferuje pasażerom wygodne połączenia do 49 miast, m.in. Honolulu, Denver, Las Vegas, Portland, Phoenix, Pullman, Sacramento, Spokane, Anchorage, Juneau i Fairbanks, a także miast w Kanadzie, takich jak Calgary, Edmonton, Vancouver czy Victoria.

Poza porozumieniem code-share, członkowie programów Emirates Skywards® Gold i Platinum wkrótce będą mogli skorzystać z poczekalni Alaska Airlines w Anchorage, Seattle, Portland i Los Angeles, rezerwując bilet na łączony rejs obu przewoźników. Również członkowie programów Alaska Airlines MVP® Gold i MVP® Gold 75K otrzymają dostęp do poczekalni Emirates dla pasażerów klasy biznes w Dubaju. W przyszłości członkowie programów lojalnościowych Emirates i Alaska Airlines będą korzystać także na zasadzie wzajemności z przyspieszonej procedury odprawy i wejścia na pokład na lotniskach w Dubaju, Seattle, San Francisco i Los Angeles. Odkąd w 2012 roku ruszył wspólny program lojalnościowy dla członków Emirates Skywards i Alaska Airlines Mileage Plan, pasażerowie mogą zbierać mile i wymieniać je na kolejne podróże po całym świecie.

 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24