Eurogastro na Marsa

5 kwietnia ruszają 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2017 oraz 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2017. To największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży HoReCa odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie i potrwa do piątku 7 kwietnia. Swoją ofertę będzie prezentować 270 wystawców z 14 krajów. W jednym miejscu będzie można znaleźć wszystko, co niezbędne do wyposażenia wnętrza restauracji czy hotelu.
Na EuroGastro oraz WorldHotel mogą wybierać spośród rozwiązań, które wpisują się w najnowsze trendy rynku gastronomicznego i hotelarskiego. Ofertę dla sektora HoReCa przedstawią wystawcy z Polski, a także 40 firm z zagranicy: z Austrii, Belgii, Czech, Estonii, Francji, Hiszpanii, Kenii, Niemiec, Portugalii, Sri Lanki, Szwecji, Ukrainy i Włoch.
Tradycyjnie wystawcy targów uczestniczą w prestiżowym „Konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2017”. Nagrodzonym produktom przyznane
Targom towarzyszyć będą liczne konkursy, w tym kulinarne, którym patronują uznani szefowie kuchni: Robert Sowa, Jerzy Pasikowski i Teo Vafidis. Tradycyjnie zorganizowany będzie również sektor kawowy – Coffee Village. Będzie można dowiedzieć się tam wszystkiego na temat kawy, wziąć udział w tematycznych warsztatach, porozmawiać z ekspertami, a także obejrzeć zmagania baristów w trakcie 9. Olimpiady Kawy®
Więcej informacji oraz szczegółowy program znajduje się na stronie www.eurogastro.com.p

Targi będą otwarte w godzinach 10.00-17.00. Wstęp jest odpłatny, a wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja. Cena biletu dla osób, które dokonały rejestracji online wynosi 30 zł za każdy dzień targów, a 60 zł za trzydniowy karnet. Natomiast osoby, które zarejestrują się na miejscu mogą kupić bilet w cenie 60 zł za każdy dzień targów, a trzydniowy karnet za 120 zł.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24