Finnair wprowadza cyfryzację rodem z Islandii

Finnair i islandzka firma Bókun rozpoczyna współpracę, której celem jest przyspieszenie rozwoju i digitalizacji branży turystycznej w Finlandii.

Finnair rozpocznie współpracę z Bökun, platformą zarządzania sprzedażą i danymi dla branży turystycznej na terenie Islandii. Współpraca ma na celu przyspieszenie digitalizacji wycieczek i pracy atrakcji w Finlandii, a także ułatwienie pobytów międzynarodowych turystów.

Oprogramowanie firmy Bókun zapewnia, że ​​podmioty oferujące wycieczki i działania mogą zarządzać zasobami reklamowymi w formacie cyfrowym, dzięki czemu można je łatwo kupić dla swoich klientów przez własne strony internetowe lub za pośrednictwem innych dostawców usług. Klienci mogą otrzymywać płatności i łączyć się ze sobą w pakietach i sprzedawać je również.

– Bökun był jednym z katalizatorów rozwoju branży turystycznej na Islandii i uważamy, że będzie to korzystne także dla fińskiej branży turystycznej, co ułatwi wypoczynek naszych klientów. Podróżni docenią, że doświadczenia są łatwe do znalezienia i można je kupić za pośrednictwem różnych stron internetowych, podczas gdy różni dostawcy będą mogli skuteczniej działać, a także współpracować ze sobą – mówi Katri Harra-Salonen, główny urzędnik ds. Cyfrowej firmy Finnair.

Finnair i Bókun zorganizują szereg warsztatów dla operatorów wycieczek, którzy zapoznają się z nową platformą.

– To dla nas zaszczyt, że jesteśmy częścią cyfryzacji fińskiej branży turystycznej, a nasza sprawdzona platforma oferuje konkretne narzędzie – mówi Hjalti Baldursson, prezes firmy Bókun.

Bókun to platforma sprzedaży, inwentaryzacji i zarządzania w chmurze, która łączy przemysł turystyczny. Bókun pozwala wszystkim podłączonym do platformy sprzedawać własne produkty i usługi online, a także współpracować ze sobą, udostępniać swoje zasoby reklamowe w czasie rzeczywistym, robić cross promocje i zarabiać prowizje.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24