FlixBus otwiera kalendarz do listopada

Pasażerowie FlixBusa mogą już kupić bilety na podróż do 5 listopada. Przedłużenie kalendarza dotyczy wszystkich połączeń, także nowych, wprowadzonych w ostatnich miesiącach.

FlixBus otwiera kalendarz do listopada – bilety na przejazdy można kupić z blisko trzymiesięcznym wyprzedzeniem i już teraz zaplanować jesienną podróż. Wydłużenie kalendarza dotyczy także nowych tras, które ruszą 7 września, m.in. Warszawa-Wrocław-Karpacz, Warszawa-Wrocław-Zgorzelec czy Warszawa-Rzeszów-Przemyśl. Łącznie obecna siatka połączeń FlixBusa obejmuje ponad 80 miejscowości.

Nowością jest usługa wprowadzona z myślą o pasażerach, którzy preferują podróże bez towarzystwa oraz cenią sobie spokój i prywatność. FlixBus wprowadza funkcję rezerwacji dodatkowego miejsca obok siebie. Wykupując dwa miejsca na jedno nazwisko, można odtąd podróżować wygodnie i mieć pewność, że nikt nie zajmie sąsiadującego fotela.

Aby zarezerwować dwa miejsca na przejazd w pojedynkę, należy wybrać opcję „Zarezerwuj dodatkowe miejsce” w oknie „Rezerwacja miejsc”.

fot: materiały prasowe

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24