FRU.pl wprowadza ofertę lotów łączonych dla oszczędnych

Na portalu FRU.pl ruszyła wyszukiwarka ułatwiająca znalezienie najtańszych łączonych lotów w Europie.

Połączenia obejmują loty europejskie i do Maroka, z przesiadką trwającą od 2 do 30 godzin. Nad projektem dofinansowanym w 70 proc. przez Unię Europejską (koszt całego projektu to ok. milion złotych) pracowało 35 krakowskich informatyków. Teraz Smart Connection umożliwia znalezienie w kilka sekund satysfakcjonującego cenowo połączenia do dowolnego miejsca w Europie.

– Smart Connection jest otwarciem nieba dla zwykłych ludzi – mówi Krzysztof Węcławowicz Business Development Manager we FRU.pl. – Nawet google nie ma takich możliwości. Teraz, kiedy system już działa w Europie zamierzamy nim objąć Azję, a potem cały świat. Kiedy z 4 tysięcy lotnisk odbywa się ok. 100 lotów dziennie z każdego z nich, niełatwo jest samemu znaleźć dogodne połączenie w najniższej cenie. Na Smart Connection oferujemy najtańsze przeloty z Polski na 500 trasach. I sądzę, że nie warto przywiązywać się np. do wylotów z Warszawy, ponieważ często mniejsze lotniska mają korzystniejsza ofertę cenową . Traktuję te możliwości jako czas na przygodę, ponieważ dłuższa przerwa w oczekiwaniu na kolejne połączenie umożliwia np. zwiedzenie podczas jednego wyjazdu Mediolanu, Marsylii czy innego atrakcyjnego miasta.

Dla potrzeb klientów, jeśli mają niezawiniony przez siebie problem podczas takiej składanej podróży, przez 24 godziny na dobę działa nasza infolinia. Połączenie tanich linii w loty z przesiadką w jednej wyszukiwarce ma szansę ułatwić wielu osobom zwiedzanie świata za stosunkowo nieduże pieniądze. Porównując dotychczasowe możliwości – bez użycia Smart Connection – różnica w cenie biletu wynosiła nawet 1000 i więcej złotych.

– Nowa wyszukiwarka reaguje na realne potrzeby i zapytania klientów, łącząc w jednej rezerwacji wszystkie linie: regularne i tanie. Takiego produktu nie ma nikt na świecie – mówi Krzysztof Węcławowicz.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24