Gruzja na pierwszym miejscu TOP2017 destynacji według Vogue

Redaktorzy legendarnego miesięcznika Vogue wybrali 10 najgorętszych destynacji w 2017 roku. Na pierwszym miejscu znalazła się Gruzja.

W 2017 roku najmodniejsze kierunki to także Sri Lanka, Kolumbia i Oman. Podróżujący po świecie będą jednak szukać intrygujących miejsc poza utartymi turystycznymi szlakami. Odległe części świata staną się bardziej dostępne niż kiedykolwiek, dzięki nowym operacji heli-skiing w górach Gruzji i nowej trasie spacerowej, która przecina długość Jordanii. plaże Malezji staną się nową alternatywą dla hoteli na wyspach w Wietnamie i Tajlandii, a Karaiby udowodnią, że są tak samo unikalne kulturowo jak Kuba, minus tłumy. Nie zabraknie chętnych na afrykańskie safari na Madagaskarze i nowej skandynawskiej stolicy kultury.

Na pierwszym miejscu w zestawieniu znalazła się jednak królowa najmodniejszych destynacji 2017 roku – Gruzja.

1. Gruzja to historyczna kraina wina. Ale powinni ją poznać nie tylko miłośnicy tego szlachetnego trunku. W stolicy, Tbilisi,miasta młodych ludzi, pełnego nowatorskie pomysłów w dziedzinie designu mieszają się z wielowiekową tradycyjną architekturą. Także sztuka, muzyka i nowoczesne kluby przyciągają do miasta tłumy głodnych emocji odkrywców. Gruzińska gościnność i żywotność jest legendarna, warto więc wypróbować ją na sobie. Gruzja to także raj dla narciarzy i snowboardzistów, którzy chcą uzyskać dostęp do nietknięte tereny w górach Kaukazu. Będzie to możliwe dzięki współpracy między hotelami a Kazbegi Helicopters, które pozwoli odkryć to najdziksze z oblicz Gruzji.

Pozostałe miejsca w rankingu zajęły:

2. Oman

3. Langkawi, Malezja

4. Madagaskar

5. Sri Lanka

6. Trinidad i Tobago

7. Idaho

8. Jordania

9. Aarhus, Dania

10. Kolumbia

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24