Grzegorz Micuła nowym redaktorem naczelnym portalu Turystyka24

Dziennikarz, pisarz, podróżnik, fotograf, pilot i przewodnik turystyczny Grzegorz Micuła 1 stycznia 2018 objął funkcję redaktora naczelnego. Co zmieni się w portalu Turystyka24?

– Będzie jeszcze więcej tekstów, które inspirują i pobudzają wyobraźnię – wyjaśnia nowy redaktor naczelny, który jest autorem ponad trzydziestu przewodników po Polsce i świecie. – Turystyka24 to nie tylko portal informacyjny branży turystycznej, ale i miejsce, gdzie warto zajrzeć, gdy marzymy o podróżach, szukamy ciekawych pomysłów na urlop, czy po prostu chcemy zachwycić się pięknem świata.

Nowy redaktor naczelny to bardzo doświadczony dziennikarz, który pracuje w mediach turystycznych już od ponad trzydziestu lat. Pisał m. in. do miesięczników Poznaj Świat, Podróże, Voyage, czy Kaleidoscope. Jest członkiem założycielem i wiceprezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter. Od samego początku wspierał swoją wiedzą i piórem Turystyka24.tv, a w ostatnich miesiącach Grzegorz Micuła współtworzył linię programową portalu.

Dotychczasowy redaktor naczelny – Sergiusz Pinkwart, obejmuje stanowisko wydawcy i będzie odpowiedzialny za komunikację z klientami.

– Turystyka24 to już dojrzały portal, który okrzepł i zadomowił się na firmamencie polskiej turystyki – mówi Sergiusz Pinkwart. – 1600 artykułów, tysiące kilometrów przejechanych przez naszych dziennikarzy i nagrody branżowe, potwierdzają, że ponad trzy lata temu wystartowaliśmy w bardzo dobrym stylu. Teraz przyszedł czas, by zdobyć nowych czytelników i przyciągnąć strategicznych partnerów. Mamy wiele pomysłów i dlatego z radością i wielką nadzieją patrzę w przyszłość. 

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24