Lotnisko London Heathrow ma najbardziej wzruszającą reklamę na święta

Londyńskie lotnisko Heathrow przygotowało reklamę na Boże Narodzenie. Nieporadne pluszowe misie przyjeżdżające na święta do swoich bliskich, to najbardziej wzruszająca para tego sezonu.

Kampania na Boże Narodzenie lotniska London Heathrow jest zatytułowana „Coming home – the greatest gift of all”.

– Święta to mój ulubiony czas w roku. Nasze lotnisko jest pełne rodzin i przyjaciół spotykających się w tym szczególnym czasie. Mamy nadzieję, że podróż misiów przez lotnisko pokazuje tę radość i ekscytację, którą czujemy, gdy zmierzamy do hali przylotów na Heathrow, by spotkać naszych bliskich – powiedział Jonathan Coen, Heathrow’s Commercial Director. 

Dwa pluszowe, starzejące się misie jadą do domu na okres świąteczny. Nieporadni pasażerowie przysypiają w samolocie i muszą założyć okulary, żeby dobrze przeczytać znaki na lotnisku. Mają też problem z wejściem na schody ruchome i uniesieniem walizek, ale na szczęście obok nich są życzliwi ludzie – stewardessy, personel lotniska i inni pasażerowie, którzy przychodzą im z pomocą. Kiedy już pokonają przestrzeń ruchliwego lotniska, wychodzą do hali przylotów i patrzą na dzieci witające radośnie swoich dziadków…

Co było dalej? Zobaczcie wzruszające świąteczne video lotniska London Heathrow.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24