Hilton Garden Inn Kraków Airport świętuje swoje pierwsze urodziny

Dziś, 5 listopada, mija dokładnie rok od otwarcia Hilton Garden Inn Kraków Airport, pierwszego hotelu lotniskowego w Małopolsce. Przez pierwszy rok swojego funkcjonowania przyjął ponad 40 tysięcy gości, był gospodarzem kilkudziesięciu konferencji, spotkań i eventów. Z okazji swoich pierwszych urodzin przygotował szereg atrakcji dla gości.

Budowa czterogwiazdkowego komfortowego hotelu dla podróżujących była jedną z najważniejszych części planu inwestycyjnego Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Airport w Balicach. Hotel dysponuje 155 nowocześnie urządzonymi, całkowicie wyciszonymi pokojami i 10 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych. W  obiekcie działa również całodobowe centrum biznesu i nowoczesny ośrodek fitness. Przez wzgląd na swoje położenie, jedynie 12 km od historycznej części miasta, jest doskonałą alternatywą dla hoteli zlokalizowanych 
w zakorkowanym centrum Krakowa. Zwłaszcza odkąd otwarto nowe połączenie kolejowe, łączące lotnisko z Dworcem Głównym, dzięki któremu podróż zajmuje nieco ponad kwadrans.
W ciągu ostatnich 12 miesięcy hotel był gospodarzem wielu imprez, to tutaj odbyła się uroczysta gala otwarcia nowego terminala Kraków Airport, czy konferencja Ryanair’a  z udziałem Michaela O’Leary’ego. 
W ciągu minionego roku balicki Hilton Garden Inn partnerował także wielu wydarzeniom kulturalnym 
i charytatywnym w Krakowie, wspierał m.in. twórców charytatywnego musicalu HiJack, 19. Międzynarodowe Targi Książki oraz był jedynym partnerem z branży hospitality pierwszego w Polsce Domu Fundacji Ronalda McDonalda.

– Jesteśmy pierwszym hotelem lotniskowym w Małopolsce i jestem przekonany, że nietypowa lokalizacja, działa wyłącznie na naszą korzyść. Pierwszy rok działalności pokazał nam, że krakowska baza hotelowa potrzebowała takiego miejsca. Pasażerowie, którzy mają poranne loty albo lądowanie w niedogodnych godzinach niezwykle cenią sobie naszą obecność i ofertę. Wierzę, że kolejny rok, dzięki otwarciu nowego terminala i zwiększeniu przepustowości lotniska w Krakowie z 3,5 do 8 mln pasażerów rocznie, przyniesie nam jeszcze wyższe wyniki sprzedażowe. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy tworzyli to miejsce, za ogrom pracy i włożone serce. Cieszy mnie, że to miejsce definiują nie tylko gwiazdki 
i wnętrza, ale właśnie ludzie, którzy tu pracują – mówi Mieczysław Włosek, prezes zarządu Kraków Airport Hotel Sp. z o.o.

Z okazji urodzin hotel przygotował szereg atrakcji dla swoich gości i pracowników. Na wszystkich odwiedzających będą czekały słodkie wypieki oraz powitalne drinki urodzinowe. Ponadto dla amatorów kuchni Miłosza Kowalskiego, 19. listopada, odbędzie się urodzinowa kolacja w ramach cyklu Kuchnia & Muzyka. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24