Hilton otworzy nowe hotele w Europie

Marka Hilton planuje otwarcie nowych obiektów pod swoim szyldem w Europie – w Hamburgu i Istanbule.

Wprowadzona w 2014 roku marka Curio – A Collection by Hilton. oferuje niezależnym hotelom możliwość stania się partnerem Hilton Worldwide, zachowując przy tym indywidualny charakter obiektu i jego niepowtarzalny klimat. Po Las Vegas, Dallas i Florydzie, gdzie hotele marki Curio przywitały już pierwszych gości, Reichshof Hamburg zadebiutuje jako pierwszy obiekt tej marki w Europie.

– Europa oferuje dynamiczną perspektywę wzrostu marki Curio, biorąc pod uwagę koncentrację wysokiej jakości niezależnych hoteli. Reichshof Hamburg i Rumeli Han Istanbul to legendarne obiekty, które dołączając do marki Curio – A Collection by Hilton, zachowały swoją tożsamość, a jednocześnie skorzystały z profitów, jakie daje przynależność do globalnej sieci Hilton Worldwide – powiedział Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes ds. rozwoju na Europę i Afrykę w Hilton Worldwide. 

Właścicielem i zarządcą Reichshof Hamburg jest RH Operations GmbH & Co. KG, spółka zależna Event Hotels z siedzibą w Kolonii. Hotel usytuowany naprzeciwko Dworca Centralnego w Hamburgu, przy ulicy ulicy Kirchenallee 34-36. Obecnie przechodzi wartą 30 milionów euro renowację. Ukończenie prac planowane jest na drugi kwartał 2015 roku, docelowo hotel będzie oferować 280 pokojów gościnnych i apartamentów, sale spotkań na 11 osób i salę balową o powierzchni 177 metrów kwadratowych.

Właścicielem i zarządcą Rumeli Han Istanbul jest rı̇hı̇ Rumelı̇ Han Turı̇zm Ve İnşaat San.Tı̇c. A.Ş. Obiekt usytuowany na İstiklal Avenue, w centrum dzielnicy Beyoğlu. XIX-wieczny budynek mieści się w pobliżu placu Taksim i Wieży Galata. Rumeli Han Istanbul będzie oferować 173 pokoje gościnne usytuowane na siedmiu piętrach oraz punkty gastronomiczne, takie jak bar i restauracja na dachu budynku. Hotel zostanie poddany pracom renowacyjnym, a jego otwarcie planowane jest w 2017 roku.

fot. Hilton Hotels

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24