Holiday Extras organizuje roadshow dla biur podróży

Holiday Extras zorganizuje w trzech miastach Polski roadshow, przy okazji którego zapozna biura podróży ze swoją ofertą.

Holiday Extras zajmujący się świadczeniem usług parkingowych i hotelarskich przy lotniskach oraz portach morskich organizuje w dniach 23 – 25 lutego roadshow w Szczecinie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Biura podróży uczestniczące w spotkaniu będą mogły zapoznać się z ofertą Holiday Extras, ułatwiającą turystom bezstresowe rozpoczęcie wakacji. Obecnie oferta jest dostępna w około 300 biurach podróży w Polsce i jest stale rozszerzana zarówno w naszym kraju, jak i za granicą.

Spotkania z cyklu roadshow odbędą się: 23 lutego br. w hotelu Radisson Blu w Szczecinie, 24 lutego w hotelu Sheraton w Poznaniu oraz 25 lutego w hotelu Scandic we Wrocławiu. W programie, oprócz licznych prezentacji firm z branży turystycznej, przewidziano także loterię oraz kolację sprzyjającą nieformalnym rozmowom biznesowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego br. na adres: Julia.Durbajlo@holidayextras.de.

Biura podróży mogą dokonać rezerwacji hoteli oraz miejsc parkingowych oferowanych przez Holiday Extras poprzez polskojęzyczną stronę www.holidayextras.pl, a miejsc parkingowych także za pośrednictwem systemu rezerwacji MerlinX.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24