Hotel przygotował ofertę pobytu za milion dolarów

Luksusowy hotel Fairmont San Francisco oferuje czterodniowy pobyt w luksusowym apartamencie – i podróż na Super Bowl z 22 znajomymi – w cenie 1 $ mln.

Fairmont San Francisco zaprezentował pakiet Million Dollar Fantasy Big Game 50, który jest ziszczeniem fantazji miłośników luksusu i fanów piłki nożnej. Pakiet obejmuje pobyt w Penthouse dla sześciu osób przez cztery noce – z otwartym barem i ulubionymi przekąskami. A także wyjazd dla 22 osób na Superbowl 2016.

Penthouse ma 6000 metrów kwadratowych, na jego dachu znajduje się duży taras. Jest wyposażony także w jadalnię i kuchnię, salę bilardową i bibliotekę dwupoziomową „z tajnym przejściem”. Hotel podkreśla, że w apartamencie przebywał ​​książę Karol, co oznacza, że oficjalnie nadaje się on dla najwyższych sfer.

Super Bowl 2016 odbędzie się w niedzielę, 07 lutego na Stadionie w San Francisco Bay Area, zagrają przeciwko sobie Carolina Panthers i Denver Broncos. Podczas meczu o dobre samopoczucie gości zadbają kucharz i barman Fairmont. Po meczu goście udadzą się do Golden Suite i będą mogli zrobić sobie zdjęcia ze zwycięską drużyną.

Pakiet zawiera również składnik charytatywny. 150,000 $ zostanie przekazane w imieniu kupującego do 50 Fund, funduszu Super Bowl, i zostanie przeznaczone na dotacje na rozwój młodzieży, inwestycji społecznych i projektów zrównoważonego środowiska.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24