Hotel Skalny SPA Bieszczady gotowy na sezon zimowy

Hotel Skalny SPA Bieszczady ma atrakcje na każdą porę roku. Oferta zimowa w Bieszczadach ma przyciągnąć klientów w to piękne, ale nie odwiedzane tłumnie przez turystów miejsce.

Nie ma tu korków jak na zakopiance, ani tłoku jak zakopiańskich Krupówkach czy kolejek do wyciągów jak w Białce Tatrzańskiej. A jest pięknie, ciekawie i różnorodnie. Dlatego warto zaplanować zimowy wypoczynek w dzikich i tajemniczych Bieszczadach, gdzie można wędrować po połoninach, jeździc konno, saniami, tropić dzikie zwierzęta czy wybrać się na rajde terenowymi samochodami. Hotel Skalny SPA Bieszczady w Polańczyku nad jeziorem Solińskim przygotował zimową ofertę dla aktywnych. Po pełnym wrażeń dniu można zregenerować się na basenie i rozgrzać w hotelowej saunie.

W ofercie hotelu Skalny SPA Bieszczady na nadchodzący sezon znajdują się propozycje na święta, sylwestra, a także na spędzenie aktywnego czasu dla grup i klientów indywiduwalnych.

Śnieżne Safari – zimowa wyprawa, trasa zróżnicowana biegnąca polami, lasem i rozległymi łąkami z zapierającymi w piersiach widokami również na połoniny, kilkanaście kilometrów tras ze śnieżnym puchem. Na trasie ognisko w bacówce z pieczeniem kiełbasek.

Nocne Śnieżne Safari – dla tych którzy szukają prawdziwych przygód, prawdziwa wyprawa wymagającą trasą po polach i połoninach z ogniskiem na bacówce z pieczeniem kiełbasek. Wyprawę możemy zakończyć wizytą w SPA celem rozgrzania się i regeneracją w bąbelkach.

Kulig z pochodniami – pęd mroźnego powietrza wdzierającego się pod czapkę, sanie zaprzęgnięte w bieszczadzkie ogiery, zaczajona w zaroślach wataha wilków, blask pochodni rozdzierający leśny mrok, charyzmatyczny wodzirej, ognisko z pieczeniem kiełbasek , rozgrzewające ciało i umysł napitki, niekończące się rozmowy z woźnicą i jego koniem (o sensie życia oczywiście) to przepis na żelazny punkt bieszczadzkiego programu.

Wyprawa na rakietach snieżnych z przewodnikiem – znawcą terenu i dzikiej przyrody, specem od zimowego survivalu. Wycieczki na tereny opuszczonej łemkowskiej wioski, wyprawy o świcie tropem dzikiej zwierzyny do ostoi żubra, albo wędrówka po zimowych bieszczadzkich połoninach.

Wyprawa samochodami terenowymi 4×4 szlakiem serialu Wataha – filmowcom z HBO udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i klimat serialu, w którym jedną z głównych ról grają dzikie Bieszczady. Dla tych, którzy interesują się filmem i chcą poznać miejsca gdzie były kręcone sceny „Watahy” taka wyprawa to niezapomniane przeżycie.

Więcej ofert zimowego wypoczynku w hotelu Skalny SPA Bieszczady w Polańczyku znajduje się TUTAJ.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24