Hotel Sopot zaprasza na Kulinarną Jesień

Żeby umilić gościom listopadowe chłody i krótsze dni, Hotel Sopot zaprasza na jesienny pobyt i niezwykłą ucztę przygotowaną przez szefa kuchni Restauracji No. 88.

Do dyspozycji Gości czekają 124 pokoje w tym Pokoje Standard, Pokoje Studio i Apartamenty, profesjonalne zaplecze konferencyjno – biznesowe z nowoczesnym wyposażeniem, usługi i zabiegi w hotelowym SPA, bezpłatny internet WiFi na terenie całego obiektu, hotelowa plaża. Do końca listopada można rezerwować pobyt w połączeniu z kulinarną, jesienną ucztą w renomowanej restauracji w Hotelu Sopot.

Szef Kuchni, Jacek Faltyn stworzy dobrą kuchnię połączoną z ideą slow food. Z wielkim zamiłowaniem komponuje pracę kuchni – już na etapie menu, które wzbogaca o dania świeże, naturalne i inspirowane nowościami współczesnej gastronomii. Wzorem najlepszych i najmodniejszych restauracji na świecie – jest to kuchnia autorska, która łączy najlepsze tradycje klasyczne, z nouvelle cuisine, wzbogacone o lokalne, polskie akcenty. Swoje doświadczenie zdobywał najpierw na luksusowych statkach pasażerkich, a następnie w pięciogwiazdkowych hotelach w Irlandii, takich jak jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie Merrion, gdzie gościł znanych światowych polityków i gwiazdy. Wśród jego gości byli, między innymi: Tony Blair, Władimir Putin, Królowa Elżbieta II, Elton John, Ozzy i Sharon Osbourne, Shakira, czy Król Jordanii, Abd Allah II ibn Husajn.

– Gotowanie to dla mnie pasja, którą chcę się dzielić z moimi gośćmi. Dla mnie najważniejszy w gotowaniu jest nacisk na smak, prezentację oraz wygląd. Jest to sztuka, która oparta jest na mocnych podstawach: wiedzy, doświadczeniu, wyczuciu smaku oraz nietuzinkowej wyobraźni – mówi szef kuchni Hotelu Sopot, Jacek Faltyn.

Pakiet Kulinarna Jesień zawiera:

2 noclegi w komfortowym, przestronnym pokoju Standard dla dwóch osób

śniadania w formie obfitego bufetu – dania slow food i lokalnymi produktami

butelkę wina, która będzie czekać w pokoju

voucher do hotelowej strefy SPA o wartości 200zł

2 vouchery o łącznej wartości 300zł do wykorzystania w Restauracji No 88

Cena pakietu: 1499zł

Więcej informacji na stronie Hotelu Sopot

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24