Hotel St. Bruno z Giżycka z nowymi pomysłami na promocję

Podczas konferencji prasowej w Warszawie przedstawiciele hotelu St. Bruno z Giżycka opowiedzieli o nowych pomysłach na promocję obiektu.

Hotel St. Bruno znajduje się w dawnym gotyckim krzyżackim zamku z przełomu XIII i XIV wieku. To jedyny czterogwiazdkowy hotel w Giżycku, położony w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Działa on od 2011 roku, po trwającej od 2009 r. odbudowie i dostosowaniu zamku do nowej funkcji. W jego zachowanej autentycznej części mieści się m.in. recepcja, natomiast w odbudowanej pokoje hotelowe – jest ich 69, różnego typu, urządzone są w stylu lat 20-30 XX wieku, zaplecze konferencyjne na 320 osób, restauracja, strefa basenowa i SPA, a także inne miejsca dla gości. Hotel odnotował w tegorocznym sezonie letnim ogromny sukces, jakim było bezprecedensowe 95% wykorzystanie jego miejsc noclegowych.

Istotną częścią oferty hotelu St. Bruno jest strefa Medi SPA & Wellness. Ofertę zabiegów odmładzających, upiększających oraz relaksujących, jest duża, a zabiegi pielęgnacyjne opierają się o kosmetyki najwyższej jakości. Nazwy zabiegów w Medi SPA, jak Ceremonie Świętego Brunona: „Szuwarowe rozkosze” i „Mazurska Wędrowka” czy Żeglarskie Rytuały: „Podwodna Odyseja Magellana”, „Wyprawa Marco Polo” i „Czekoladowy rejs Kolumba” nawiązują do mazurskiego położenia obiektu. Strefa basenowa i SPA ma powierzchnię 400 m². Jest w niej m.in. brodzik dla dzieci, a w hotelu ponadto plac zabaw dla dzieci.

Na jesień 2015 hotel przygotował specjalny pakiet konferencyjny, z dodatkowymi atrakcjami. Jest też oferta jedno, trzy i pięciodniowych pobytów, wycieczek, zielonych szkół i obozów dla dzieci. Rodziny z dziećmi mogą liczyć na korzystne pakiety na Boże Narodzenie 2015. Jak zdradziła w rozmowie z TURYSTYKĄ24 Jolanta Pawłowicz – kierownik działu marketingu i sprzedaży hotelu St. Bruno, już wkrótce oferta hotelu wzbogaci się o intrygujące wydarzenia muzyczne, kulturalne i rozrywkowe, które mają uczynić z obiektu coś więcej niż tylko luksusowy hotel.

Duże nadzieje na zwiększenie swojej atrakcyjności hotel wiąże z planowanym uruchomieniem w 2016 r. lotniska w Szymanach. Więcej na temat hotelu i jego ofert znaleźć można na www.hotelstbruno.pl.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24