Hotele ibis z promocyjną ceną noclegu za 39 zł

Marka jednogwiazdkowych hoteli ibis budget, wprowadziła promocyjną stawkę za pokój wynoszącą tylko od 39 zł przy rezerwacji w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia.

Tym samym aż 1000 wygodnych pokoi dla jednej, dwóch lub trzech osób, w wyjątkowej ofercie dostępnych jest przy rezerwacji na stronach accorhotels.com i ibis.com. W promocji bierze udział 9 hoteli znajdujących się w pięciu turystycznych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach i Toruniu. Co ważne rezerwacje można dokonać na pobyt w innym terminie niż czas trwania promocji!

– Jest to kolejna tego typu akcja, która umożliwia gościom podróżującym najczęściej ekonomicznie, choć nie tylko, skorzystać taniej z usług hoteli ibis budget. Jesteśmy dumni ze standardów, jakie oferują nasze jednogwiazdkowe hotele i ciągle staramy się je udoskonalać tak, by nawet w obiektach budżetowych pobyt był przyjemnością. Tego typu oferty promocyjne przyciągają do nas wielu gości, którzy po bliższym zapoznaniu się z markę chętnie do nas wracają – mówi Joanna Świerkosz, VP Marketing, Quality and Loyalty w Polsce i Europie Wschodniej.

W obiektach marki ibis budget niezależnie od lokalizacji wypoczniemy w najnowszej generacji, nowocześnie urządzonych pokojach typu Cocoon, w których dominują opływowe kształty, drewno i delikatne, pastelowe kolory. Na nowy koncept składają się: 26-calowy telewizor LCD, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, miejsce na bagaż, duże lustro i najważniejszy element pokoju, niezwykle wygodne łóżka SweetBedTM by ibis. Dodatkowe wrażenia zmysłowe zapewnią nastrojowe oświetlenie diodowe i indywidualne lampki do czytania.

W cenę pokoju wliczone jest również śniadanie w formie bufetu, dostępne w dogodnych godzinach tj. w tygodniu między 6:30 a 10:00, natomiast w weekendy między 7:30 a 10:30. Do wyboru mamy szeroką ofertę pieczywa, płatków śniadaniowych, dżemów, soków owocowych, produktów mlecznych oraz świeżych owoców. Ci którzy mają ochotę na drobną przekąskę, w lobby hotelowym znajdą wygodne i łatwe w obsłudze maszyny vendingowe. Co więcej, za dodatkową opłatą w hotelach ibis budget można nocować ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24