Irlandzkie internetowe biuro Click&Go podróży rusza w Polsce

Irlandzkie internetowe biuro podróży Click&Go teraz również polskim klientom oferuje klientom podróże w stylu DIY (zrób to sam). 

Klienci mają możliwość rezerwacji wszystkich składowych podróży w jednym miejscu, w łącznej cenie. Samodzielnie dobierają wszystkie elementy wyjazdu, korzystając z jednej strony, jednocześnie nie rezygnując z komfortu, jaki daje rezerwacja w biurze podróży. Wyloty z Click&Go są organizowane na terenie całego kraju.

Na polskim rynku wykorzystane zostaną te same mechanizmy, które sprawdziły się już w Irlandii. Country Managerem Click&Go został Michał Głowa, który przez 7 lat był prezesem znanej marki turystycznej 7islands.  

– Wprowadzając brand Click&Go do Polski, mieliśmy w głowie ideę stworzenia nowych, innowacyjnych możliwości dla Polaków. Mamy nadzieję, że marka przyjmie się na rodzimym rynku równie dobrze co za granicą. Wszystko na to wskazuje-Polacy kochają bowiem połączenia technologii z tradycyjnymi tworami. Tak dzieje się zarówno na rynku finansowym, jak i turystycznym. Ciężko pracujemy, żeby zaproponować klientom jak najbardziej wygodne rozwiązania, które zaspokoją indywidualne potrzeby każdego z nas. To dlatego tworzymy swoją ofertę poprzez system dynamicznego pakietowania. Jestem zdania, że o każdej branży należy myśleć przyszłościowo. Nowa era podróżowania zaczyna się tutaj i teraz – mówi Michał Głowa Country Manager w Click&Go.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24