Już jutro można wygrać wycieczkę na Fuerteventurę!

Konkurs Biura Podróży ITAKA i Wyspy Fuerteventura (Biura Promocji Turystyki Fuerteventura) 
„ITAKA i Fuerteventura przywołują lato!” 
Na 20 zwycięzców czekają vouchery na tygodniową wycieczkę 
na słynącą z pięknych plaż wyspę Fuerteventura.

ITAKA i Fuerteventura są współtwórcami konkursu „ITAKA i Fuerteventura przywołują lato!”, promującego jedną z najpiękniejszych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, Fuerteventurę. Konkurs polega na odnalezieniu zakopanych w piasku piłeczek 
z ukrytym w nich voucherem na wycieczkę na tę właśnie wyspę, do realizacji dla 1 osoby. Poszukiwania 20 voucherów odbywać się będą podczas eventu, w sobotę, 16 kwietnia w Warszawie.

Uczestnicy konkursu, obowiązkowo w strojach kąpielowych, spotkają się o godz. 13.30 przed Centrum Nauki Kopernik. Z ich grupy animatorzy wyłonią osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytania dotyczące ITAKI i Fuerteventury. Następnie 150 finalistów pojedzie, 2-piętrowymi autokarami ITAKI przez centrum Warszawy, nad Wisłę, niedaleko Warszawskiej Syrenki, skąd przejdą przez Most Świętokrzyski na wyspę zaaranżowaną na plaży pod Mostem Poniatowskiego (niedaleko klubu Plażowa). O godz. 15 rozpoczną poszukiwania zakopanych w piasku nagród. Rywalizacji konkursowej towarzyszyć będzie muzyka DJ, degustacja smakołyków z Fuerteventury i zabawy dla osób kibicujących finalistom. Wszyscy zwycięzcy wybiorą się na Fuerteventurę wspólnie, by razem bawić się i odpoczywać na jednej z najpiękniejszych plaż Wysp Kanaryjskich.

Itaka_Fuerta_plakat_B2

fot: materiały prasowe

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24