James Bond atrakcją turystyczną w Rzymie

Mieszkańcy jednej z głównych rzymskich arterii, Via Nomentana, na której będą kręcone sceny do najnowszej serii Bonda, szykują się na najazd wielbicieli Agenta 007.

Przedsiębiorczy Włosi oferują wynajęcie swoich mieszkań. Niektórzy chcą 1000 euro dziennie za wynajęcie mieszkania, z którego będzie można oglądać na żywo Daniela Craiga w karkołomnym pościgu. Filmowcy będą w Rzymie przez cztery dni, od 07 marca. W 24. odcinku przygód Bonda obok Daniela Craiga zagra piećdziesięcioletnia Monica Bellucci, która będzie najstarszą spośród dotychczasowych dziewczyn Bonda.
Po pościgu Craig dostanie się do dawnej rezydencji faszystowskiego dyktatora, Benito Mussoliniego, Villa Torlonia, gdzie trafi do tajnych korytarzy i bunkrów używanych przez Il Duce.
Mówi się, że władze Wiecznego Miasta zainkasowały sześciocyfrową sumę za zamknięcie wielu spośród najbardziej znanych ulic Rzymu i wynajęcie 800 strażników, mających za zadanie pilnować okolicznych mieszkańców. Ci ostatni korzystają z okazji i sprzedają bilety wstępu do swoich mieszkań na czas kręcenia scen, albo wynajmują całe apartamenty za bajońskie sumy – nawet 1000 euro za dzień.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24