James Bond i 007 ELEMENTS

007 ELEMENTS jest pierwszą na świecie instalacją poświęconą filmom z udziałem najsłynniejszego agenta świata – 007. Wystawa, na której można podziwiać świat Jamesa Bonda, powstała w  Sölden, austriackim ośrodku narciarskim, w którym nakręcono film Spectre.

Wystawa 007 ELEMENTS, która prezentuje także inne tytuły z 24-filmowej serii, mieści się w specjalnym budynku, zaprojektowanym i wykonanym przez Obermoser arch-omo zt gmbH na szczycie góry Gaislachkogl w Sölden, na wysokości ponad 3 000 metrów nad poziomem morza.

007 ELEMENTS wprowadza zwiedzających w podróż przez serię zaawansowanych technologicznie, interaktywnych galerii, z których każda pokazuje  charakterystyczne elementy definiujące filmy o Jamesie Bondzie – samochody, gadżety, technologie, zapierające dech w piersiach lokalizacje i ikoniczne zestawy studyjne z mnóstwem atrakcyjnych postaci.

Współpraca między dyrektorem kreatywnym projektu, Nealem Callowem (dyrektorem artystycznym w Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall i Spectre), a zespołem kreatywnym w Optimist Inc. pod kierownictwem Tino Schaedlera, stworzyła wciągające, interaktywne doświadczenie, które ujawnia jak powstaje świat 007. Celem wystawy 007 ELEMENTS jest opowiadanie o tworzeniu filmów 007 poprzez ultranowoczesne i emocjonujące doświadczenie, w niesamowitej lokalizacji i w otoczeniu Jamesa Bonda.

UWAGA: Instalacja nie jest podgrzewana! Zalecane są ciepłe ubrania. Szczegóły na: http://007elements.soelden.com

Fot.: http://007elements.soelden.com

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24