Jennifer Aniston reklamuje klasę ekonomiczną Emirates

Dziś odbyła się premiera najnowszego spotu reklamowego linii Emirates z udziałem Jennifer Aniston.

W nowej reklamie linii lotniczych, Jennifer Aniston reklamuje nie tylko jak dotychczas słynną kabinę pierwszej klasy, ale także klasę economy.

Jej poprzednie wideo dla linii lotniczych traktowało o sennym koszmarze gwiazdy, locie w samolocie bez baru lub prysznica. Oczywiście, obudziła się z tego złego snu w pierwszej klasie Emirates.

Tym razem zmierzyła się z dwoma największymi koszmarami zwykłych pasażerów – dziećmi i środkowymi siedzeniami w klasie economy. W swoim luksusowym azylu spotyka Coopera, dzieciaka, który zakradł się do kabiny pierwszej klasy, podczas gdy jego rodzina została w ekonomicznej. Jennifer Aniston w zabawny sposób pomaga mu znaleźć rodziców, a następnie zasiada pomiędzy maluchami w środkowym fotelu, ogląda bajki i filmy i dziwi się, jak fajna może być klasa ekonomiczna. Co w tym czasie dzieje się z mamą dzieciaków?

Choć wymuskana Aniston z początku wygląda nieco dziwnie na siermiężnych fotelach economy class (siermiężne to jednak nieadekwatne określenie dla klasy ekonomicznej Emirates), film jest zabawny i z wdziękiem rozprawia się z naszymi obawami dotyczącymi komfortu podczas lotów. Po raz kolejny brawa dla Emirates.

Related News

Comments are closed

© 2014-2018 TURYSTYKA24